Skip to content

AETR

AETR je európska dohoda zaoberajúca sa práce posádky vozidla zabezpečujúca medzinárodnú cestnú dopravu

AETR môže znieť pre začínajúceho vodiča mätúco. Je vjedna z mnohých nariadení, ktoré patrí do zodpovedností podniku. Z dôvodu rozsahu sme pre teba, profesionálneho vodiča pripravili kompletný AETR manuál na stiahnutie. Vedieť a chápať toto nariadenie je bezpodmienečne pre každého profesionálneho vodiča, ktorý šoféruje vozidla nad 3,5t alebo do 3,5 s prívesným vozíkom spolu prevyšujúcich 3,5t (článok o tom TU). Vieme, že na internete je v tomto chaos a je veľmi náročné nájsť kompletné informácie s jasnou grafikou. Z tohto dôvodu si tento dokument vytlač a daj do kamiónu. Tento manuál je možné ďalej šíriť (bez zmien v dokumente a odstránení Mototach loga) a tlačiť. Tlač manuálu je potrebná vo farebnej tlači pre správne pochopenie súvislostí.

Zastav sa u nás na kávičku

Overenie tachografu, karta do tachografu alebo sťahovanie údajov? Zavolaj, napíš e-mail alebo na soc. siete. Sme tu!
Tel. číslo: 0949 132 427
Tachograf
Chcem patriť do skupiny truckerov na facebooku

Skupina na facebooku je vytvorená pre spojenie profesionálnych vodičov, manažérov a majiteľov dopravných firiem. V tejto skupine nájdeš rady, tipy a triky od nás či tvojích kolegov. Je to správne miesto na kladenie otázok či predávanie a kúpu tachografu, či príslušenstva okolo dopravy.

Ľudia pred tebou práve dočítali
aetr

AETR

AETR AETR je európska dohoda zaoberajúca sa práce posádky vozidla zabezpečujúca medzinárodnú cestnú dopravu AETR...

Čítať viac
Ak nevieš ako na to, kontaktuj nás.

Na soc. siete dávame pravidelné tipy, rady a nájdem tam dokonca aj fotku svojho kamióna či kamión tvojho kolegu. Cez soc. siete s nami môžeš dokonca komunikovať online.