Skip to content

AETR

AETR je európska dohoda zaoberajúca sa práce posádky vozidla zabezpečujúca medzinárodnú cestnú dopravu

AETR môže znieť pre začínajúceho vodiča mätúco. Je vjedna z mnohých nariadení, ktoré patrí do zodpovedností podniku. Z dôvodu rozsahu sme pre teba, profesionálneho vodiča pripravili kompletný AETR manuál na stiahnutie. Vedieť a chápať toto nariadenie je bezpodmienečne pre každého profesionálneho vodiča, ktorý šoféruje vozidla nad 3,5t alebo do 3,5 s prívesným vozíkom spolu prevyšujúcich 3,5t (článok o tom TU). Vieme, že na internete je v tomto chaos a je veľmi náročné nájsť kompletné informácie s jasnou grafikou. Z tohto dôvodu si tento dokument vytlač a daj do kamiónu. Tento manuál je možné ďalej šíriť (bez zmien v dokumente a odstránení Mototach loga) a tlačiť. Tlač manuálu je potrebná vo farebnej tlači pre správne pochopenie súvislostí.

Zastav sa u nás na kávičku

Overenie tachografu, karta do tachografu alebo sťahovanie údajov? Zavolaj, napíš e-mail alebo na soc. siete. Sme tu!
Tel. číslo: 0949 132 427
Tachograf
Chcem patriť do skupiny truckerov na facebooku

Skupina na facebooku je vytvorená pre spojenie profesionálnych vodičov, manažérov a majiteľov dopravných firiem. V tejto skupine nájdeš rady, tipy a triky od nás či tvojích kolegov. Je to správne miesto na kladenie otázok či predávanie a kúpu tachografu, či príslušenstva okolo dopravy.

Ľudia pred tebou práve dočítali
Ak nevieš ako na to, kontaktuj nás.

Na soc. siete dávame pravidelné tipy, rady a nájdem tam dokonca aj fotku svojho kamióna či kamión tvojho kolegu. Cez soc. siete s nami môžeš dokonca komunikovať online.