Skip to content

AETR

AETR je európska dohoda zaoberajúca sa prácou posádky vozidla zabezpečujúceho medzinárodnú cestnú dopravu

AETR môže znieť pre začínajúceho vodiča mätúco. Je jednou z mnohých nariadení, ktoré patria do zodpovedností podniku. Z dôvodu rozsahu sme pre teba, profesionálneho vodiča, pripravili kompletný AETR manuál na stiahnutie. Vedieť a chápať toto nariadenie je bezpodmienečne nutné pre každého profesionálneho vodiča, ktorý šoféruje vozidlá nad 3,5t alebo do 3,5 s prívesným vozíkom spolu prevyšujúcich 3,5t (článok o tom TU). Vieme, že na internete je v tomto chaos a je veľmi náročné nájsť kompletné informácie s jasnou grafikou. Z tohto dôvodu si tento dokument vytlač a daj do kamiónu. Tento manuál je možné ďalej šíriť (bez zmien v dokumente a odstránení Mototach loga) a tlačiť. Tlač manuálu je potrebná vo farebnej tlači pre správne pochopenie súvislostí.

Zastav sa u nás na kávičku

Overenie tachografu, karta do tachografu alebo sťahovanie údajov? Zavolaj, napíš e-mail alebo na soc. siete. Sme tu!
Tel. číslo: 0949 132 427
Tachograf
Chcem patriť do skupiny truckerov na Facebooku

Skupina na Facebooku je vytvorená pre spojenie profesionálnych vodičov, manažérov a majiteľov dopravných firiem. V tejto skupine nájdeš rady, tipy a triky od nás či tvojich kolegov. Je to správne miesto na kladenie otázok či predávanie a kúpu tachografu, či príslušenstva okolo dopravy.

Ľudia pred tebou práve dočítali
Prepravny poriadok online

Prepravný poriadok

Prepravný poriadok – je nutné ho mať online Nesprávny papier môže znefunkčniť tachograf či zapríčiniť...

Čítať viac
Ak nevieš, ako na to, kontaktuj nás.

Na soc. siete dávame pravidelné tipy, rady a nájdem tam dokonca aj fotku svojho kamióna či kamión tvojho kolegu. Cez soc. siete s nami môžeš dokonca komunikovať online.