Skip to content

Mototach - ako nás nájsť a čo vám ponúkneme na našich sociálnych sieťach ?

Kde nás nájdete? Kde sa objednať online? Tu a tu!

Vďaka sociálnym sieťam s nami zostávate v pravidelnom spojení. Ako jediné tachografové stredisko na trhu spoločne komunikujeme online a rýchlo cez Facebook, na Instagrame sa chválite fotkami vašich kamiónov a my ich na oplátku zverejňujeme, aby sa na ne mohol pozerať celý svet. Práve vďaka tomu riešime každý problém okamžite a zostávame v kontakte, pretože s niektorými z vás by sme sa inak videli len raz za 2 roky. 

Miesta, kde sa s nami spojíš

Mototach - tachografy

Na našej facebookovej stránke sa dozviete každodené informácie z overovania, aktuálne články s informáciami pre firmy a vodičov či skupinu, ktorá spája všetkých vodičov, firmy zo slovenska. V tejto skupine sa poskytujú rady, tipy a triky v doprave, predávajú tachografy a súčiastky a mnoho iného.

Mototach

Instagram je výstavná “polička” vozidiel, ktoré k nám prichádzajú na overenie. Môžete tu nájsť každodenné fotografie truckov a vidieť bežný deň v našom stredisku Mototach.

Mototach - tachografy

Na linkedin prebieha firemná komunikácia s firmami, s ktorými spolupracujeme, riešime biznisové témy a aktuálne informácie zo sveta tachografov. Môžete tu tak isto nájsť firemné profily ľudí z nášho tímu a dozvedieť sa o nás viac!

Si profesionálny vodič a milovník truckov ? Pripoj sa do celoslovenskej skupiny a patri k nám

Skupina na Facebooku je vytvorená pre spojenie profesionálnych vodičov, manažérov a majiteľov dopravných firiem. V tejto skupine nájdeš rady, tipy a triky od nás či tvojich kolegov. Je to správne miesto na kladenie otázok či predávanie a kúpu tachografu, či príslušenstva okolo dopravy. Tvoji kolegovia ti odpovedia na otázky väčšinou skôr ako my! Využi ich šikovnosť a znalosti.

Alebo takto oficiálne cez e-mail

Je jedno, kde sa s nami spojiš. Sme online všade