Skip to content

Prístroj na sťahovanie tachografov u vás vo firme

Potreba zručnosti:
0%

Smart terminál je dokonalým pomocníkom pre veľké podniky s väčším počtom vodičov. Zariadenie sa dáva na miesto, kde je najčastejší pohyb vodičov. Kartu jednoducho vložia a vytiahnu cez terminál, kde prebehne automatické a zo zákona povinné vyhodnotenie údajov.

Prístroj na sťahovanie údajov pre vás

Potreba zručnosti:
0%

Prístroj na sťahovanie údajov v prevedení “ALL IN ONE” je jednoduché riešenie bez nutnosti inštalácie a učenia sa ďalšieho softwaru. Jednoducho sťahuje karty vodičov, tachografy a po pripojení do PC viete dáta jednoducho zálohovať a ovládať cet Plug & Play verziu programu (Plug&Play = len zapojíš a interaktívne ovládaš bez potrebnej inštalácie)

Voliteľné: Školenie pre kľúču a program 100€/ za každú začatú hod.
Voliteľné: Školenie ku kúpe kľúču a programu u nás 50€/ za každú začatú hod.
sťahovanie údajov z tachografu

Prístroj na sťahovanie tachografov u nás

Potreba zručnosti:
0%

Vodiči a vozidlá prichádzajú v pravidelných intervaloch na sťahovanie údajov a o celý proces sťahovania, vyhodnocovania, archivácie a odovzdania podkladov v prípade vašej kontroly je na naše “triko”. 

prístroj na sťahovanie údajov u nás

Prístroj na sťahovanie tachografov tachografu + karty vodičov

Potreba zručnosti:
0%

Dock pre sťahovanie kariet je doplnok ku kľúču. Vďaka tomuto docku je možné sťahovať karty vodičov priamo na mieste. Klúč sa z docku vyberá a následne sa pripája cez rozhranie USB 2.0 do počítača.

Školenie pre kľúču a program 100€/ za každú začatú hod.
Školenie ku kúpe kľúču a programu u nás 50€/ za každú začatú hod.
Sťahovanie tachografov - kľúč

Technická podpora

Pri práci s dátami, hardwarom a softwarom sa môžete stretnúť s rôznymi technickými komplikáciami. Technická podpora ponúka pomoc pri riešení technických komplikácií. Technická online podbora prebieha cez soc. siete, email alebo telefonicky. Pri väčších problém nás môžete navštíviť osobne a spoločne dokážeme riešiť vzkniknuté komplikácie.

Technická podpora 30€/mesiac

Technická podpora pri predplatnom na rok 17€/mesiac

Pomoc a príprava pri kontróle podniku

IT podpora pre malé firmy záhŕňa špecifické sľúžby. Tieto sľužny sú navrhnuté tak, aby naĺňali  potreby malých firiem a zároveň neobsahovali sľužby, ktoré malá firma nevyužije. V cenách nie je zahrnutý výjazd. Väčšinu problémov vieme vyriešiť online, cez vzdialenú pomoc. Zabezpečujeme hardwarové riešenia ale aj softwarové riešenia. Pomáhame s výberom a skladaním počítačou a mnoho iného. Pozrite si náš kompletná zoznam v priloženom PDF

Odporučte šoféra na príbeh

Pripravujeme pre vás príbehy vodičov na cestách v podobe youtube videí a podastov. Relácia sa bude volať “Stalo sa na ceste domov”, kde budú šoféry zdielať ich zážitky z ciest, čo sa stalo a čo za tie život zažily na cestách po svete. Odporučením šoféra, majiteľa alebo osoby, ktorá s nami bude vedieť viesť rozhovor získate bezplatnú reklamu v relácií na firmu, produkt, ktorý chcete odprezentovať.

Zavolaj alebo napíš nám kde koľvek

Ak si si vybral, čo práve potrebuješ daj nám vedieť a dohodneme ďalší postup.